Druga wieża Towarowa Towers wkrótce w sprzedaży

2021.10.26

W okolicy warszawskiego Ronda Daszyńskiego powstaje unikalny projekt apartamentowy dewelopera Asbud. Wkrótce oferta firmy poszerzy się o mieszkania z drugiej wieży inwestycji.

Towarowa Towers to kompleks dwóch bliźniaczych wież o charakterze mieszkalnym, które powstają na działce przy ulicy Prostej na Woli.

Ponad połowa mieszkań w pierwszej wieży inwestycji znalazła już swoich nowych właścicieli, a deweloper zapowiedział już, że wkrótce wprowadzi do oferty lokale z drugiej, 95-metrowej wieży. W kolejnym etapie oferta Asbudu poszerzona zostanie o lokale z niższych apartamentowców, które powstaną na tej działce.

Łącznie w ramach projektu Towarowa Towers powstanie niecałe 600 lokali o zróżnicowanych metrażach od 29 do 146 metrów kwadratowych. W 29-kondygnacyjnych budynkach większość mieszkań posiadała będzie balkon lub loggie, a także otwieralne okna, zabezpieczone perforowanym panelem.

Pod kompleksem znajdzie się 4-kondygnacyjny garaż samochodowy. Przyszli mieszkańcy Towarowa Towers będą mieli do dyspozycji kluby fitness, sale lounge, salę do spotkań biznesowych oraz rozległy taras z zieloną strefą relaksu. W parterze znajdzie się przestrzeń pod kawiarnie i restauracje.

Asbud oferuje klientom trzy różne standardy wykończenia pod klucz.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.