Budynek zwierzętarni zmienili w Centrum Wsparcia Badań Klinicznych

2021.10.18

Zakończyła się realizacja dwóch inwestycji Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher w Warszawie.

Moris Polska, jako generalny wykonawca zakończył realizację dwóch inwestycji dla Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher przy ulicy Spartańskiej 1. Pierwsza to zbudowanie nowego centralnego bloku operacyjnego, natomiast druga to remont budynku zwierzętarni w Centrum Wsparcia Badań Klinicznych.

Nowy, centralny blok operacyjny powstał poprzez przebudowę i adaptację pomieszczeń zwykłego oddziału szpitalnego na piętrze V dokładnie nad starym blokiem operacyjnym, który do tej pory mieścił się na IV piętrze. Nowy blok składa się z dwóch sal operacyjnych, dwóch sal przygotowania pacjentów, pomieszczeń przygotowania lekarzy i wypoczynku, a także sali wybudzeń. Sale bloku są hermetyczne i ma on odrębną wentylację ze stropem laminarnym.

Oddanie nowego bloku do użytku nastąpi do końca października.

Z kolei na terenie Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher wyremontowany został obiekt i pełni on teraz zaplecze dla Centrum Wsparcia Badań Klinicznych. W ramach inwestycji powstał budynek administracyjny z sześcioma gabinetami lekarskimi i salą na cztery łóżka pacjentów. Budynek ma służyć na pobyt dzienny.

Budynek Centrum Wsparcia Badań Klinicznych został oddany do użytku 15 października.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.