Budynek mieszkalny w stylu Art Deco oddany do użytku


2018.05.16
Autor: Urbanity.pl
Terra Casa S.A. otrzymała pozwolenie na użytkowanie dla swojej warszawskiej inwestycji mieszkaniowej - Art Deco Apartamenty na Woli. Generalnym wykonawcą była firma Strabag.

Art Deco Apartamenty na Woli to budynek rezydencyjny zlokalizowany przy ulicy Siedmiogrodzkiej 7 w Warszawie. Projekt w stylu kamienicy art déco wyróżnia bryła, elewacja, jak i wykończenie części wspólnych, które zawierają wiele nawiązań do tamtej epoki.

Pierzeję z głównym wejściem ozdabia drewniany moduł oraz mozaika wykonana przez artystę – Lubosza Karwata. Dzieło stworzone ze szlachetnych rodzajów kamienia i elementów 24-karatowego złota, nawiązuje do świetności warszawskiej Bohemy. Perełką Art Deco na Woli jest lobby z windami w kolorze złotym z charakterystycznymi piętrowskazywaczami.

Atrakcją jest również zielony taras na dachu budynku, dostępny dla wszystkich mieszkańców inwestycji. Dodatkowo Art Deco Apartamenty na Woli oferuje klub mieszkańców z salą fitness na parterze, a pod budynkiem stacje ładowania samochodów elektrycznych oraz nowoczesne rowerownie.

Inwestycja zrealizowana została w ciągu 22 miesięcy. Projekt architektoniczny powstał przy współpracy z warszawską pracownią Kazimierski i Ryba. Inwestorem jest Terra Casa S.A.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.