Art Deco na warszawskiej Woli


2016.07.01
Autor: Urbanity.pl
Warszawski kompleks mieszkaniowy Art Deco - Apartamenty na Woli zostanie wybudowany przez spółkę Strabag. Inwestorem i deweloperem jest firma Terra Casa, wchodząca w skład Grupy Kapitałowej TC Forum.

Inwestycja Art Deco - Apartamenty na Woli powstanie na działce u zbiegu ulic Siedmiogrodzkiej i Rogalińskiej w Warszawie. Projekt zakłada wybudowanie 10-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego z lokalami handlowo-usługowymi na parterze i 2-kondygnacyjnym podziemnym parkingiem samochodowym na 77 stanowisk. Całkowita powierzchnia apartamentowca wyniesie 9 148,5 mkw.

W warszawskim budynku znajdzie się łącznie 67 mieszkań o metrażach od 30 do 125 mkw. oraz dwa wyjątkowe penthouse'y z dużymi tarasami. Inwestor zaplanował również zielony taras na dachu obiektu.

W ramach kontraktu o wartości prawie 18 mln zł netto, wykonawca Art Deco - Apartamenty na Woli firma spółka Strabag wykona zjazd na teren inwestycji z ulicy Siedmiogrodzkiej, niezbędną infrastrukturę techniczną oraz zagospodarowanie terenu wokół budynku.

Integralną częścią inwestycji będzie także odtworzony budynek fabryczny z lat 20., mieszczący 4 prestiżowe retro apartamenty typu loft, dysponujące prywatnym dostępem do windy.

Inwestycja zostanie wykonana w ciągu 20 miesięcy.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.