Biurowiec Kopernika 21 w Warszawie skomercjalizuje Walter Herz


2015.09.21
Autor: Urbanity.pl
Trwają zaawansowane prace budowlane na budowie biurowca u zbiegu ulic Ordynackiej i Kopernika w Warszawie. Inwestorem projektu - spółka celowa Kopernika 21 - podpisała umowę z firmą doradczą Walter Herz, która odpowiadać będzie za komercjalizację obiektu.

Biurowiec Kopernika 21 będzie 6-kondygnacyjnym obiektem, którego bryła ukształtowana została w podziale na szerszy dwukondygnacyjny cokół, na którym znajduje się czterokondygnacyjna wieża. Elewacja budynku wykonana zostanie z jasnego piaskowca i granitu w kolorze grafitowym o zróżnicowanej fakturze kamienia.

Część usługowa warszawskiego biurowca, zagospodarowana została od ulicy Ordynackiej, wzdłuż południowej ściany obiektu. Lokale handlowo-usługowe zajmą parter, pierwsze piętro oraz część kondygnacji podziemnej. Po stronie zachodniej znajduje się wejście do holu głównego części biurowej.

Przestrzeń biurowa Kopernika 21 została zaprojektowana w systemie open space, ale jest możliwość podziału na mniejsze jednostki.


Projekt architektoniczny został przygotowany w pracowni Grupa 5 Architekci. Oddanie biurowca do użytku zaplanowano na koniec tego roku.

Inne wiadomości o Kopernika 21, grupa 5 architekci, Kopernika 21, Walter Herz

Komentarze


 • Filip
  Gość
  2015-10-27 14:41:33
  Z pewnością dobrze im pójdzie. Walter Herz z sukcesem skomercjalizował biura na stadionie PGE Narodowy

 • RifRaf
  Gość
  2015-11-10 16:03:17
  U nas w firmie korzystali z ich pomocy i teraz mamy tańsze ale fajniejsze biuro. Walter Herz dają radę

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.