Niewielki biurowiec Kopernika 21 w centrum Warszawy


2016.06.20
Autor: Urbanity.pl
Do użytku oddany został kameralny budynek biurowy, który stanął na działce przy ulicy Kopernika 21 w Warszawie. Do budynku wprowadzili się już pierwsi najemcy.

Biurowiec Kopernika 21 ma powierzchnię 670 metrów kwadratowych i w większości został już wynajęty, za co odpowiada firma doradcza Walter Herz. Obecnie w budynku dostępne są już tylko biura o metrażu 50 mkw, mieszczące się na czwartym i piątym piętrze. Wolna pozostaje również powierzchnia 240 mkw., na parterze budynku, która przeznaczona jest pod lokal handlowo-usługowy.

Jak deklarują jednak doradcy Walter Herz, w tej sprawie prowadzone są negocjacje z właścicielami prestiżowej restauracji, które są już na zaawansowanym poziomie.

Wśród najemców biurowca są już m.in. klinika GabClinic i firma z branży IT - Vowos.

Projekt architektoniczny budynku przygotowała pracownia Grupa 5 Architekci. Biurowiec ukształtowany został w podziale na szerszy dwukondygnacyjny cokół, na którym ustawiona została czteropiętrowa wieża z lekko wycofaną, ostatnią kondygnacją. Szklanej elewacji budynku smaku dodają elementy wykonane z jasnego piaskowca oraz granitu o zróżnicowanej fakturze kamienia i granitowej barwie.

Inwestorem jest spółka Kopernika 21 Sp. z o.o.

Komentarze


  • Jenny
    Gość
    2016-07-05 10:04:22
    Przyjemny budynek, pewnie za chwilę w całości się wynajmie.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.