Kończy się budowa kameralnego biurowca przy Kopernika 21


2015.12.02
Autor: Urbanity.pl
Trwają już prace wykończeniowe na budowie niewielkiego budynku biurowego, który powstaje na działce przy ulicy Kopernika 21 w Warszawie. Biurowiec ma zostać oddany do użytku z końcem stycznia przyszłego roku.

Biurowiec Kopernika 21, który mieści się na działce u zbiegu ulic Kopernika i Odynackiej, oferuje zarówno powierzchnię biurową, jak i lokale handlowo-usługowe na parterze. Budynek podzielony został na dwie części - dwukondygnacyjny, kamienny cokół oraz ustawioną na nim czterokondygnacyjną część w formie wieży. Ostatnia kondygnacja obiektu została przeszklona i lekko cofnięta w stosunku do głównego frontu.

Obecnie trwają prace wykończeniowe, a w ostatnich dniach wykonawca inwestycji odsłonił część elewacji, na której widoczne są wyraźne podziały pionowe oraz wycofane w stosunku do nich podziały poziome, wykorzystane zostało szkło, jasny piaskowiec oraz ciemno-szary granit. Wewnątrz budynku trwają już roboty wykończeniowe, które zakończone zostaną w styczniu 2016 roku.

Za komercjalizację biurowca Kopernika 21 odpowiada agencja Walter Herz. Jak informują doradcy firmy, prowadzone są rozmowy i zaawansowane negocjacje ze spółkami zainteresowanymi wynajmem biur i podmiotami planującymi wejść do budynku z działalnością gastronomiczną, salonem z ekskluzywną marką kosmetyków i perfum oraz operatorem, chcącym otworzyć atelier jednej z najbardziej znanych marek fryzjerskich.

Oddanie budynku do użytku zaplanowano na 30 stycznia 2016 roku. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Grupa 5 Architekci.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.