Oficjalne otwarcie warszawskiego biurowca Chmielna 25

2013.10.24

Budynek biurowo-usługowy klasy A, który położony jest przy ulicy Chmielnej 25 w Warszawie oficjalnie został otwarty. 22 października 2013 roku - inwestor LHI Sp. z o.o. - dokonał otwarcia budynku, który posiada certyfikat LEED na poziomie GOLD.

Chmielna 25 to sześć pięter nowoczesnych lokali biurowych w standardzie klasy A, których łączna powierzchnia wynosi około 3,8 tys. mkw. Dodatkowo w obiekcie znajdują się lokale handlowo-usługowe na poziomach -1 i 0, których powierzchnia to 1,7 tys. mkw. Na kondygnacji -2 znajduje się parking samochodowy na 25 miejsc wraz ze stanowiskiem, które umożliwia ładowanie aut elektrycznych. W przyszłości dostępna będzie również niewielka kawiarnia.

Całą część handlową budynku wynajęła marka Smyk, która w biurowcu postanowiła urządzić swój lokal flagowy. Także sam właściciel - firma LHI - będzie miała w budynku swoją nową siedzibę.

Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Bulanda, Mucha Architekci. Generalnym wykonawcą inwestycji była firma Budner S.A.

Pierwsze prace budowlane rozpoczęły się jesienią 2011 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.