Biurowiec Astoria Premium Offices w Warszawie osiągnął stan surowy


2015.09.21
Autor: Urbanity.pl
Powstający w Warszawie, budynek biurowy Astoria Premium Offices osiągnął stan surowy, co uwiecznione zostało zawieszeniem tradycyjnej wiechy. Oddanie biurowca do użytku zaplanowano na połowę przyszłego roku.

Astoria Premium Offices to 11-kondygnacyjny obiekt, który powstaje przy ulicy Przeskok 2, u zbiegu ulic Złotej i Zgody w Warszawie. Biurowiec zaoferuje prawie 16,8 mkw. powierzchni biurowej o najwyższym standardzie klasy A. Na parterze budynku znajdzie się przestrzeń handlowo-usługowa o powierzchni 1,4 tys. mkw. Dla zmotoryzowanych przygotowany został parking samochodowy na 87 stanowisk.

Obecnie na terenie inwestycji rozpoczął się już montaż fasady, składająca się z wysokiej jakości szkła, kamieni i metalu. Generalny wykonawca inwestycji - firma Strabag - prowadzi również montaż instalacji wewnętrznych. Niebawem rozpocznie się układanie warstwy dachowej i instalacja urządzeń na dachu.

Warszawska Astoria Premium Offices realizowana jest według zasad zrównoważonego rozwoju i zgodnie z wymogami certyfikacji LEED na poziomie GOLD. Inwestorem jest spółka Strabag Real Estate, a za projekt architektoniczny odpowiada biuro Epstein.

Inwestycja zostanie oddana do użytku w pierwszej połowie przyszłego roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.