Biedronka otworzy sklep w The Warsaw HUB

2018.11.16

W powstającym w Warszawie kompleksie biurowo-usługowym The Warsaw HUB otwarty zostanie sklep sieci supermarketów Biedronka. Inwestorem projektu jest firma Ghelamco Poland.

Właściciel Biedronki, firma Jeronimo Martins Polska S.A., podpisał z Ghelamco umowę na wynajem 1085 mkw. powierzchni usługowej, zlokalizowanej w podziemnej części obiektu na poziomie -1. Umowa podpisana została na okres 10 lat z opcją przedłużenia do 15.

W podziemnym pasażu handlowo-usługowym, oprócz supermarketu Biedronka, pojawią się również restauracje, kawiarnie, drogeria, pralnia i inne lokale usługowe. Pasaż będzie mieć bezpośrednie połączenie ze stacją metra rondo Daszyńskiego. Biedronka zajmie największą powierzchnię handlową w budynku, będąc jednocześnie jednym z 30 najemców ulokowanych na poziomach -1 i 0.

W kompleksie The Warsaw HUB znajdzie takie firmy i marki jak InterContinental Hotels Group, Standard Chartered czy Zdrofit.

The Warsaw HUB to nowoczesny, wielofunkcyjny kompleks trzech wieżowców, który powstaje na warszawskiej Woli, przy rondzie Daszyńskiego na Woli. Będzie się składał z trzech budynków: 86-metrowego obiektu hotelowego oraz dwóch 130-metrowych wież biurowych, które połączy wspólne pięciokondygnacyjne podium.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.