Atal z kolejną inwestycją mieszkaniową w Warszawie


2019.08.14
Autor: Urbanity.pl
Atal wprowadził do oferty mieszkania z pierwszego etapu nowej warszawskiej inwestycji - Apartamenty Ostródzka na Białołęce.

Pierwszy etap osiedla przy ulicy Ostródzkiej na Białołęce zakłada wybudowanie czterech trzypiętrowych budynków mieszkalnych wielorodzinnych, w których znajdą się 123 mieszkania oraz jeden lokal użytkowy. Atal uruchomił właśnie sprzedaż lokali.

W ofercie znajdują się mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 31 do 99 metrów kwadratowych i rozkładach od kawalerek po pięciopokojowe apartamenty. Ceny za mkw. zaczynają się od 5 900 zł. Każdy lokal będzie miał balkon lub ogródek. W podziemnej hali garażowej zaplanowano 102 miejsca postojowe, a na zewnątrz osiedle dodatkowe 22 stanowiska.

Apartamenty Ostródzka oferuje również miejsca miejsca z możliwością ładowania baterii samochodów elektrycznych, komórki lokatorskie oraz pomieszczenia do przechowywania rowerów.

Projekt architektoniczny osiedla powstał w biurze Latergrupa. Oddanie do użytku pierwszego etapu zaplanowano na I kwartał 2021 r.

Komentarze


  • lokis
    Gość
    2019-08-14 13:39:03
    Z daleka obchodzę budynki Atalu i Wam też tak radzę. Ciasno! Gostki upychają ludzi jak śledzie w puszce. Pełna komuna.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.