Zbliża się otwarcie parku handlowego niedaleko Warszawy


2023.09.18
Autor: Piotr Maślak
Za dwa miesiące odbędzie się oficjalne otwarcie parku handlowego Sonaty Park Sochaczew, który w ostatnim czasie przechodził rozbudowę o kolejne 4 000 mkw. przestrzeni do wynajęcia. Inwestycja sprawiła, że w obiekcie pojawi się pięć nowych sklepów.

Sonata Park Sochaczew to obiekt handlowy Carrefour, który jako pierwszy z portfela spółki został poddany remodelingowi tj. w pełni zmodernizowany i rozbudowany. Otwarcie powiększonego obiektu o nowe sklepy nastąpi w listopadzie br.

Hipermarket Carrefour z galerią usługową w Sochaczewie już w 2014 roku został wzbogacony o nowoczesny retail park, głównie ze sklepami modowymi o łącznej powierzchni wynoszącej 14 000 mkw. W ramach obecnej rozbudowy powstało dodatkowe 4 000 mkw. przestrzeni handlowej, na której pojawią się takie marki jak CCC, Half Price, New Yorker, 4F czy Diverse. Większość z nich zadebiutuje na mapie tego blisko 40-tysięcznego miasta.

Sonata Park to retail park mieszczący się na działce przy ulicy Warszawskiej 119, tuż przy zjeździe z autostrady A2. Nadal głównym najemcą parku handlowego jest hipermarket Carrefour w nowoczesnej formule o wielkości około 3200 mkw.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.