Sonata Park w Sochaczewie będzie rozbudowana o nowe sklepy. Otwarcie w 2023 roku


2022.09.23
Autor: Piotr Maślak
Nowoczesny park handlowy Sonata Park w Sochaczewie zostanie kolejny raz rozbudowany. Carrefour Polska ma już pozwolenie na budowę i wkrótce rozpoczną się prace budowlane. Finalizowane są ponadto pierwsze umowy najmu z nowymi najemcami.

Sonata Park to park handlowy przy ulicy Warszawskiej 119, w pobliżu zjazdu z autostrady A2 w Sochaczewie, który powstał pod koniec 2014 roku w ramach przebudowy istniejącego w tym miejscu hipermarketu i galerii II generacji. Carrefour Polska, jako właściciel retail parku dysponuje już pozwoleniem na budowę i jest na etapie wyboru generalnego wykonawcy oraz finalizacji umów z nowymi najemcami.

Obecnie sochaczewski park handlowy oferuje 11 000 mkw. powierzchni GLA, która w ramach inwestycji zostanie rozbudowana o kolejne 4 300 mkw. Obecnie lista najemców składa się ze sklepów branży odzieżowej, kosmetycznej i dziecięcej, w tym m.in. H&M, Reserved, House, Cropp, Empik Carry czy Smyk, a także salony usługowe NC+, Vision Express, Kolporter i Cukiernia – kawiarnia sieci Sowa. Na powierzchni 5 000 mkw. funkcjonuje hipermarket Carrefour.

Otwarcie rozbudowanej części retail parku Sonata Park nastąpi w czwartym kwartale 2023 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.