Nowy najemca Wola Center

2013.08.14

Martela, czołowa europejska marka mebli i rozwiązań dla biur, wynajmie ok. 700 mkw. nowoczesnej powierzchni w Wola Center. Firma wprowadzi się do kompleksu w I kw. 2014 r. Właściciela obiektu - LC Corp - w procesie transakcji wspierali eksperci z ramienia firmy doradczej Jones Lang LaSalle.

Martela, firma wywodząca się z Finlandii, jest liderem wśród krajowych producentów mebli biurowych, zajmując pierwsze miejsce pod względem obrotów. Należy do Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli i jest laureatem wielu prestiżowych wyróżnień w dziedzinie wzornictwa.

W wynajętej powierzchni znajdować się będą biura odpowiedzialne za operacje na terenie Polski i Europy Środkowej oraz centrum współpracy z architektami i projektantami. Przy wejściu do biurowca powstanie showroom prezentujący najnowsze rozwiązania z dziedziny projektowania przestrzeni biurowych. Dodatkowo Martela wprowadzi do lobby Wola Center meble dla przestrzeni publicznych.

Wola Center to nowoczesny kompleks biurowy klasy A, składający się 4 połączonych obiektów o łącznej powierzchni najmu ok. 31 000 mkw.

Michał Lis, Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, Jones Lang LaSalle, komentuje:
To, co wyróżnia Wola Center spośród innych obiektów biurowych w Warszawie to, oprócz lokalizacji, unikalna, nowoczesna, a jednocześnie przyjazna dla użytkowników architektura, możliwość tworzenia dużych, jasnych przestrzeni oraz część rekreacyjna obejmująca patio o wielkości ponad 1000 mkw., które stanowić będzie miejsce spotkań i wydarzeń. Dodatkowe udogodnienia dla najemców to m.in. centrum konferencyjne, restauracja, kawiarnia, placówka bankowa, przedszkole, salon fryzjerski i topowy salon mody.


Kompleks został zaprojektowany przez prestiżową pracownię architektoniczną APA Kuryłowicz & Associates. Planowany termin otwarcia Wola Center to wrzesień br. Obiekt jest już w 92% wynajęty, a uruchomienie swoich siedzib w tej prestiżowej lokalizacji ogłosiły m.in. spółki z Grupy Getin Holding S.A. - Getin Noble Bank, Idea Bank, Home Broker, Open Finance i inne.

W procesie komercjalizacji obiektu dewelopera wspiera zespół ekspertów z firmy doradczej Jones Lang LaSalle.

Źródło: mat.pras/Urbanity.pl

Inne wiadomości o Wola Center, Autorska Pracownia Architektury Kuryłowicz & Associates, Develia, JLL Poland

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.