Sklepy znanych marek w dniu otwarcia Centrum Maxim w Legionowie


2022.11.10
Autor: Bartosz Motorek
Centrum Maxim w Legionowie z ofertą 30 sklepów znanych marek zostało otwarte dla klientów. Największe centrum handlowe w mieście znajduje się przy ulicy Jerzego Siwińskiego 2.

9 listopada nastąpiło oficjalne otwarcie Centrum Maxim w Legionowie. Największe centrum handlowe w mieście oferuje ponad 10 000 metrów kwadratowych powierzchni GLA, na której działa 30 sklepów i lokali usługowych. Maxim w pierwszych dniach otwarcia nie oferuje żadnych lokali gastronomicznych. Centrum handlowe jest czynne w godzinach 10:00-21:00.

Maxim to dwupoziomowe centrum handlowe zlokalizowane na działce przy ulicy Jerzego Siwińskiego 2, tuz przy skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Piłsudskiego (przechodzącej w Siwińskiego).

Lista najemców Cnetrum Maxim to takie znane marki jak m.in. Biedronka, Sinsay, House, Cropp, Pepco, CCC, Rossmann, RTV euro AGD, TEDi, Dealz, Big Star, salon franczyzowy 4F, Yes, kawiarnia Nowakowski, jak również fitness klub Zdrofit.

Zmotoryzowani klienci domu handlowego mają do dyspozycji naziemny parking samochodowy na około 250 stanowisk postojowych.

Koncepcją komercyjną i wynajmem zajmuje się firma Mallson Polska. Zarządcą Centrum Maxim jest CBRE, natomiast inwestorem firma PIR.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.