Zbliża się otwarcie Galerii Andrychów. Wszystkie sklepy wynajęte


2021.11.18
Autor: Urbanity.pl
Na 10-hektarowej działce u zbiegu ulic Krakowskiej, Białej Drogi i Przemysłowej, w sąsiedztwie planowanej obwodnicy Bielsko-Biała – Głogoczów powstał park handlowy Galeria Andrychów.

Galeria Andrychów to projekt Acteeum Group i Equilis Europe, który powstał na działce u zbiegu ulic Krakowskiej, Białej Drogi i Przemysłowej. Otwarcie parku handlowego ma nastąpić na koniec listopada br.

Inwestycja to nowoczesna i wielofunkcyjna przestrzeń handlowa o powierzchni 24 000 mkw. Jest to pierwsze w Andrychowie i największe w okolicy centrum zakupowe. Zarządcą została firma MVGM, dla której to 31 obiekt handlowy w portfolio zarządczym.

MVGM wspiera inwestorów Galerii Andrychów już na etapie przygotowania budynku do użytkowania – projektuje działania marketingowe, przeprowadza liczne przetargi oraz kontraktuje firmy podwykonawcze.

W galerii otwartych zostanie 31 sklepów, a wśród nich pojawią się takie marki jak: Leroy Merlin, Komfort, Jysk, Diverse, House, Cropp, Sinsay, CCC, Deichmann, drogerie Rossmann i Hebe, Pepco, Dealz, KiK, Lidl oraz Media Expert, Martes Sport i Smyk.

Generalnym wykonawcą Galerii Andrychów jest firma Karmar S.A.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.