Można już rezerwować pokoje w 5-gwiazdkowym hotelu w Krynicy-Zdroju


2022.03.18
Autor: Urbanity.pl
W maju otwarty zostanie pierwszy 5-gwiazdkowy hotel Belmonte w Krynicy-Zdroju. Już teraz można dokonywać rezerwacji pokoi i apartamentów.

Belmonte Hotel & Resort powstał u podnóża Góry Krzyżowej, bezpośrednio przy stoku narciarskim. 3-skrzydłoy, 7-kondygnacyjny budynek oferuje 251 pokoi i apartamentów o powierzchni od 27 do 66 metrów kwadratowych.

Goście hotelowi mają do dyspozycji przestronną restaurację oraz bar hotelowy wraz z tarasem widokowym. Belmonte Hotel & Resort może pochwalić się również strefą SPA& Wellness, która składa się z luksusowego Moon SPA z dziewięcioma gabinetami zabiegowymi, a także 25-metrowym basen oraz kompleksem saun.

Na klientów biznesowych czekają nowoczesne sale konferencyjne, z których jedna może pomieścić do 500 osób. Belmonte w Krynicy-Zdroju. Z kolei najmłodsi goście hotelu mogą korzystać z przestrzeń do zabaw, szeroki pakiet animacji i licznych atrakcji.

Bryła i wnętrza Belmonte Hotel & Resort były inspirowane architektura modernistyczną. Wyróżnikiem jest wykorzystanie szkliwionej ceramiki, mozaiki, marmurów, ciemnego forniru i stonowanej kolorystyki. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia P-W-A Sp. z o.o., a projekt wnętrz pracownia Buck Studio z Wrocławia. Generalnym wykonawcą jest Eiffage Polska Budownictwo S.A. z Krakowa.

Otwarcie hotelu nastąpi w maju 2022r roku, a pokoje i apartamenty można już rezerwować.

Komentarze


 • jack
  Gość
  2022-03-20 21:08:33
  Imponujące, tym bardziej, że usytuowany przy samym szlaku turystycznym. Widok na całą Krynicę i góry.

 • Mirek
  Gość
  2022-03-30 19:54:45
  Pięknie bedzie wyglądać ten projekt. Fajnie pokazana zieleń. Piekne detale w elewacji.
  Ogrod projektował zespół z Park-M. Gratuluje pomuslu dla Ilony Fiołek oraz Tomasza Kuliga. Będzie super ośrodek wypoczynkowy!

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.