Krynica-Zdrój z pierwszym 5-gwiazdkowym hotelem. Otwarcie inwestycji u podnóża Góry Krzyżowej


2022.06.06
Autor: Piotr Maślak, Urbanity.pl
U podnóża Góry Krzyżowej, bezpośrednio przy stoku narciarskim Henryk Ski w Krynicy-Zdrój odbyło się otwarcie pierwszego 5-gwiazdkowego hotelu w mieście. Belmonte właśnie rozpoczął przyjmowanie gości.

Hotel Belmonte w Krynicy-Zdrój wyróżnia nowoczesna infrastruktura resortowa oraz bogata oferta rozrywkowa. Inwestycja powstała stylu nowoczesnego uzdrowiska o modernistycznej architekturze z wnętrzami nawiązującymi do bogatej historii Krynicy-Zdroju.

W 7-kondygnacyjnym hotelu Belmonte Hotel & Resort mieści się 251 pokoi i apartamentów, z których rozciąga się widok na panoramę Beskidu Sądeckiego oraz zazielenione patio. Goście hotelowi mogą zostawić swój samochód w podziemnej hali garażowej. Oferta Belmonte uzupełniona została o restaurację oraz lobby bar z tarasem widokowym. Restauracja Aura serwuje dania łączące smaki wybitnej europejskiej kuchni górskiej z tym, co unikatowe w regionalnej kuchni Beskidu Sądeckiego. Szefem kuchni jest Mirosław Jabłoński. W zróżnicowanym i efektownym menu bufetowym nie zabraknie codziennych pokazów live cooking oraz menu dziecięcego przygotowanego z wyjątkową uwagą.

W 5-gwiazdkowym hotelu dostępna jest także strefa SPA & Wellness zaprojektowana w oparciu o filozofię wellbeing. W tej części obiektu znajduje się kompleks saunowy z sauną fińską, parową, solną, ziołową, rodzinną oraz grotą lodową. Goście mają do dyspozycji duży, bo aż 25-metrowy basen wewnętrzny, strefę relaksu z leżakami przy basenie, a także zewnętrzne jacuzzi znajdujące się na hotelowym patio i nowoczesną siłownię.

Dopełnieniem oferty Belmonte w Krynicy-Zdrój jest strefa biznesowa, która wyposażona została w trzy sale konferencyjne, z których jedna pomieści do 500 osób. Z kolei na rodziny z dziećmi czeka sala zabaw Belamy, szeroki pakiet animacji, specjalna oferta Kids SPA czy wieczorne bajkowe kino.

Belmonte Hotel & Resort w Krynicy-Zdrój zlokalizowany jest u podnóża Góry Krzyżowej, bezpośrednio przy stoku narciarskim Henryk Ski.

Wszyscy goście otoczeni są pełną opieką hotelowego Concierge. Hotel jest obiektem przyjaznym zwierzętom.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.