Na wschód od Krakowa powstanie park magazynowy Panattoni

2021.02.10

We wschodniej części aglomeracji krakowskiej firma Panattoni rozpoczęła budowę nowego parku magazynowego Panattoni Park Kraków East II.

Panattoni zrealizował dotychczas cztery inwestycje w Krakowie i jego okolicznych gminach o łącznej powierzchni 100 000 metrów kwadratowych. Teraz wystartowała budowa kolejnego parku magazynowego w regionie - Panattoni Park Kraków East II.

Inwestycja o powierzchni 18 700 mkw. to przykład nowoczesnego obiektu multi-tenant dedykowanego różnym procesom. Pierwszym najemcą, który wprowadzi się do obiektu będzie firma KENIG Spedition. Na przełomie lipca i sierpnia br. zajmie 9200 m kw., prowadząc procesy zarówno logistyczne, jak i serwisowo-produkcyjne dla swoich klientów. W transakcji najmu pośredniczyła firma doradcza AXI IMMO.

Nowy najemca skorzysta z 9 200 m kw., które zostaną podzielone na dwie niezależne od siebie części - pierwsza pozwoli oprócz magazynowania, także na serwis palet łącznie z ich malowaniem. Druga część to sortownia opakowań.

Panattoni Park Kraków East II powstaje na wschód od Krakowa, tuż przy węźle Targowisko A4. Inwestycja przejdzie proces certyfikacji BREEAM na poziomie Very Good.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Gdańsk/Czaple
    Gość
    2021-02-11 14:01:00
    U nas też ta firma buduję magazyny i to jedyny plus... Niszczą lokalne drogi... Prezydent miasta Gdańsk zrobiła taki biznes że duża międzynarodowa firma wybuduje hale będzie zgarniała kasę za dzierżawę a drogi z finansują mieszakncy Gdańska i okolic.... Tylko robić interesy w Polsce nie dziwi że traktują naj jak 3 świat

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.