Umowa najmu w biurowcu Mogilska Office

2017.12.21

Podpisana została długoterminowa umowa najmu znacznej części biurowca Mogilska Office, który powstaje w Krakowie. Przyszłym najemcą obiektu jest renomowana międzynarodowa firma z oddziałem w stolicy Małopolski.

Warimpex podpisał umowę najmu powierzchni biurowej z renomowaną firmą międzynarodową w biurowcu Mogilska Office w Krakowie. Nowy najemca wprowadzi się do budynku do pierwszego kwartału 2019 roku.

Szybki rozwój stolicy Małopolski jako centrum biznesowego sprawia, że istnieje duże zapotrzebowanie na wysokiej klasy przestrzeń biurową. Wierzę, że wynajęcie znacznej powierzchni na tym etapie to zapowiedź porozumień z kolejnymi najemcami, o których będziemy mogli poinformować już wkrótce
- powiedział Alexander Jurkowitsch, członek zarządu firmy Warimpex

Mogilska Office będzie nowoczesnym biurowcem oferującym biura w standardzie technicznym klasy A. Dodatkowo budynek będzie posiadał część handlowo-usługową na poziomie parteru. Powstający przy ulicy Mogislkiej biurowiec, będzie miał osiem pięter, na której znajdzie się 12 000 mkw. powierzchni całkowitej.

Pod budynkiem zaplanowano 3-poziomowy parking samochodowy dla 210 samochodów, a także miejsca postojowe, szatnie i prysznice dla rowerzystów. Biurowiec Mogilska Office posiadał będzie balkony i tarasy dostępne z poziomu biur.

Prace budowlane już ruszyły i przebiegają zgodnie z harmonogramem. Oddanie inwestycji do użytku zaplanowano na ostatni kwartał 2018 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.