Budowa Mogilska Office zgodnie z harmonogramem


2018.11.08
Autor: Urbanity.pl
Konstrukcja biurowca Mogilska Office, który powstaje przy ulicy Mogilskiej w Krakowie, osiągnęła maksymalną wysokość. Z tej okazji inwestor, Warimpex, zawiesił tradycyjną wiechę.

Mogilska Office będzie nowoczesnym budynkiem biurowym, zlokalizowanym na działce przy ulicy Mogilskiej 43 w Krakowie. Inwestycja oferuje 12 000 mkw. powierzchni całkowitej na dziewięciu kondygnacjach. Na dwóch podziemnych poziomach znajduje się parking samochodowy dla 210 aut.

Biurowiec z powierzchnią w standardzie klasy A, oferuje również część handlowo-usługową na poziomie parteru. Inwestycja spełnia standardy ekologiczne uzyskując certyfikat BREEAM na poziomie "bardzo dobry".

Budowa Mogilska Office rozpoczęła się w III kwartale 2017 roku, a zakończy się w I kwartale 2019 roku. Biurowiec jest już wynajęty w 60 proc. Wśród najemców znajdzie się m.in. firma inżynieryjno-budowlaną Air Liquide Global E&C Solutions Poland S.A.

Warimpex przygotowuje się obecnie do budowy innego krakowskiego biurowca - Chopin Office o powierzchni około 21 000 mkw. W 2019 roku ruszyć ma również budowa kompleksu wielofunkcyjnych nieruchomości komercyjnych w Białymstoku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.