Zapełnia się biurowiec Mogilska 43 Office w Krakowie

2020.11.25

Renomowana firma doradcza to kolejny najemca, który wprowadzi się do krakowskiego budynku biurowego Mogilska 43 Office. Niebawem ruszy w pobliżu budowa kolejnego biurowca.

W ostatnim czasie podpisana została umowa najmu dotycząca ponad 1 200 metrów kwadratowych powierzchni biurowej na 5. piętrze biurowca Mogilska 43 Office w Krakowie. Firma JLL reprezentowała najemcę w procesie negocjacji umowy.

Podpisanie umowy z renomowaną firmą doradczą sprawia, że poziom komercjalizacji biurowca wybudowanego przez firmę Warimpex wynosi obecnie 90 proc. W ofercie Mogilska 43 Office pozostają ostatnie wolne przestrzenie.

Krakowski budynek biurowy przy ulicy Mogilskiej oferuje łącznie około 12 000 mkw. powierzchni całkowitej w standardzie technicznym klasy A. W parterze 8-piętrowego biurowca mieści się wielofunkcyjna powierzchnia do wspólnej pracy - Mogilska 43 Cowork, która oferuje zróżnicowaną przestrzeń do wynajęcia: biura serwisowane dla małych i dużych firm, sale spotkań, dedykowane biurka oraz miejsca typu hot desk z dostępem do wszystkich udogodnień

Biurowiec w dzielnicy Grzegórzki to także ponad 200 miejsc parkingowych na poziomie -1 oraz szatnie i prysznice dla rowerzystów. Mogilska 43 Office spełnia wysokie standardy ekologiczne i uzyskał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.

Warimpex jest obecnie na etapie przygotowań do budowy kolejnego etapu inwestycji przy ulicy Mogilskiej 35. W drugim półroczu 2022 roku oddanych zostanie około 11 000 mkw. powierzchni najmu.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Mogilska Office, Biurowiec Mogilska 35, Warimpex Finanz- und Beteiligungs AG

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.