Realizacja drugiego biurowca Porto Office dobiega końca

2018.06.26

Jeszcze tylko do końca tego roku potrwają prace na budowie drugiego budynku biurowego, który wejdzie w skład kompleksu Porto Office w Krakowie. Obecnie trwają zaawansowane prace wykończeniowe w biurowcu.

Porto Office to nowoczesny kompleks biurowy, który tworzą dwa biurowce wykonane w standardzie technicznym klasy A. W pierwszej kolejności oddano do użytku 4-kondygnacyjny Porto Office B, który dysponuje powierzchnią prawie 5 500 metrów kwadratowych. Ta część inwestycji została skomercjalizowana w 100 proc. Budynek posiada certyfikację LEED na poziomie Gold.

Obecnie na ukończeniu jest realizacja biurowca Porto Office A o powierzchni ponad 7 000 mkw. Obecnie na terenie obiektu trwają prace związane z zagospodarowaniem terenu, a także roboty instalacyjne na zewnątrz i wewnątrz biurowca. Komercjalizacją Porto Office A zajmuje się firma JLL.

Kompleks zlokalizowany jest na działce przy ulicy Generała Bohdana Zielińskiego 22 w dzielnicy Dębniki. Za projekt architektoniczny inwestycji odpowiada IMB Asymetria.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.