Otwarcie akademika LivinnX Kraków, który oferuje 710 łóżek

2019.09.18

Pierwsi studenci mogą się już wprowadzić do akademika LivinnX Kraków przy ulicy Romanowicza 4. Można dokonywać jeszcze rezerwacji miejsc.

LivinnX Kraków jest jednym z najnowocześniejszych akademików w Polsce. Do dyspozycji studentów oddano 290 jednostek mieszkalnych oraz aż 2000 m kw. udogodnień. Inwestycja powstała w ramach odrestaurowania budynku po dawnych zakładach Telpod przy ulicy Romanowicza 4.

Otwarty akademik oferuje 710 łóżek dostępnych w 290 jednostkach mieszkalnych o zróżnicowanej konfiguracji (1-, 2-, 3- i 4-osobowych). Wszystkie lokale są w pełni umeblowane, posiadają strefę dzienną z aneksem kuchennym, a także przestrzeń sypialną i łazienkę.

W 6-kondygnacyjnym akademiku LivinnX Kraków zaplanowano również wiele udogodnień. Na 2 000 mkw. powierzchni znajdują się m.in. strefy nauki i rozrywki, duża wspólna kuchnia, całodobowa siłownia, sauna, pokój do jogi, ścianka wspinaczkowa, pracownia artystyczna, a nawet taras z jacuzzi zlokalizowany na dachu akademika. Poziom -1 został zagospodarowany pod pralnię i rowerownię.

Na terenie LivinnX działał będzie sklep spożywczy Lewiatan, restauracja Mr. Pancake, kawiarnia oraz drogeria.

Projekt architektoniczny przygotowała pracownia IMB Asymetria, a generalnym wykonawcą inwestycji był Unibep. Akademik zrealizował Golub GetHouse we współpracy z amerykańską firmą CA Ventures International.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • studdents
    Gość
    2019-09-19 15:25:54
    Nowe akademiki powinny powstać e wszystkich miastach akademickich na miejscu tych najstarszych i najbardziej zaniedbanych

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.