Krakowscy studenci mieszkać będą w nowoczesnym akademiku

2018.06.21

Golub GetHouse zaprezentował wizualizacje nowoczesnego akademika Livinn Kraków, który powstaje na działce przy ulicy Romanowicza 4.

W ramach gruntownej rewitalizacji i modernizacji budynku po dawnych zakładach Telpod w Krakowie, powstaje nowoczesny akademik Livinn Kraków przy ulicy Romanowicza 4. Inwestycja zaoferuje przyszłym studentom specjalnie zaaranżowane przestrzenie do nauki indywidualnych i grupowych. Krakowska inwestycja to także strefa gier i rozrywki, sala kinowa oraz kuchnia umożliwiająca wspólne gotowanie.

Akademik Livinn Kraków to łącznie 713 łóżek w jednostkach mieszkalnych o różnej konfiguracji – od 1 do 4 pokoi. Lokale, których łącznie będzie 290, będą posiadały pokój dzienny z przestrzenią do nauki, sypialnię, kuchnię oraz łazienkę. Oprócz ogólnodostępnych przestrzeni, w postaci sklepów, drogerii, restauracji i kawiarni, inwestycja zaoferuje również zewnętrzny taras, nowoczesną siłownię, rowerownię oraz pralnię.

W budynku będzie znajdował się także wewnętrzny ogród ze strefą relaksu. Cała inwestycja będzie nadzorowana telewizją CCTV oraz czynną 24 godziny na dobę recepcją z ochroną.

Projekt architektoniczny przygotowała pracownia IMB Asymetria, a generalnym wykonawcą Livinn Kraków jest Unibep. Prace budowlane zostaną zakończone latem przyszełgo roku, tak aby akademik był gotowy na przyjęcie studentów wraz z rozpoczęciem roku akademickiego 2019/2020.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.