Postępuje budowa Browaru Lubicz w Krakowie

2015.09.07

Generalny wykonawca - firma Warbud, zawiesiła wiechę na budowie drugiego etapu krakowskiej inwestycji Browar Lubicz, co oznacza, że zakończyły się wszystkie prace konstrukcyjne w tym kompleksie. Inwestorem projektu jest firma Balmoral Properties.

Trwają zaawansowane prace budowlane na budowie drugiego etapu Browaru Lubicz w Krakowie. Obecnie stan zaawansowania wszystkich robót na budowie osiedla wynosi 50 proc. Największy postęp prac widać w obiektach mieszkalnych F i E oraz w biurowcu oznaczonym literą G. Kończą się prace związane z tynkowaniem ścian wewnętrznych, układaniem instalacji oraz montażem okien.

Inwestor - firma Balmoral Properties - poinformował również, że do tej pory udało się sprzedaż 83 mieszkania z drugiej fazy projektu.

Drugi etap krakowskiej inwestycji Browar Lubicz to cztery budynki mieszkalne wielorodzinne, które mają od pięciu do sześciu kondygnacji naziemnych z łączna liczbą lokali 163. W ramach inwestycji zaplanowano również kameralny biurowiec o powierzchni najmu wynoszącej 4200 metrów kwadratowych. Powierzchnia użytkowa lokali handlowo-usługowych wynosi 995 mkw., a mieszkań 10,4 mkw.

Oddanie do użytku inwestycji zaplanowano na przyszły rok.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.