Pierwsi mieszkańcy moga się wprowadzać do osiedla Wielicka Garden

2018.01.19

Atal oddał do użytku pierwsze 116 mieszkań, które powstały w ramach pierwszego etapu inwestycji Wielicka Garden w Krakowie. Za projekt architektoniczny osiedla odpowiada ArDe Studio.

Wydane zostało pozwolenie na użytkowanie dla pierwszego etapu krakowskiego osiedla Wielicka Garden. Inwestycja, która zlokalizowana jest na działce u zbiegu ulic Wielickiej i Jerozolimskiej na Podgórzu, składa się z budynków 4- i 6-kondygnacyjnych.

Łącznie pierwszy etap dostarczył 116 mieszkań o powierzchniach od 28 do 93 metrów kwadratowych. Ceny mieszkań wynoszą 6 550 zł za mkw. W tej części osiedla Wielicka Garden znajduje się podziemny parking na 105 stanowisk i 11 miejsc na parkingu naziemnym. Deweloper zaplanował także 110 komórek lokatorskich.

W sprzedaży pozostały już tylko trzy mieszkania z pierwszego etapu.

Obecnie trwa realizacja drugiego etapu osiedla, w którym powstaną cztery 3-piętrowe budynki ze 177 mieszkaniami. Przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji parking samochodowy na 181 miejsc, dwa place zabaw oraz tereny zielone do odpoczynku.

Osiedle Wielicka Garden to projekt architektoniczny ArDe Studio.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Renia
  Gość
  2018-01-20 22:36:27
  To już nie mozna nazwać np. Ogrody Wielicka tylko trzeba epatować nas małomiasteczkowym zadęciem? Co to za kretyn wymyśla te obcobrzmiące nazwy?
  Wielicka Garden, a na obrazku wielkiej płyty c.d.
  Znowu atal. Fuj!

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.