Ostatnia szansa na mieszkanie na terenach dawnej fabryki Miraculum w Krakowie

2020.11.27

Atal wprowadził do sprzedaży mieszkania z ostatniego etapu osiedla Residence Zabłocie, które zlokalizowane jest na terenach dawnej fabryki Miraculum w Krakowie.

ATAL Residence Zabłocie powstaje przy ulicy Zabłocie na terenach dawnej fabryki Miraculum w Krakowie. Osiedle składa się z pięciu etapów, z czego pierwszy, drugi, trzeci i piąty to część mieszkalna, natomiast w czwartym etapie powstała przestrzeń o charakterze handlowo-biurowym.

W piątym, ostatnim etapie inwestycji powstaną 24 mieszkania w siedmiopiętrowym budynku o zróżnicowanej powierzchni do 50,96 do 109,04 mkw. i układach od dwóch do czterech pokoi. W parterze budynku zaplanowano lokal usługowy. Cena za mkw. zaczyna się od 11 600 złotych brutto.

Do każdego mieszkania w piątym etapie ATAL Residence Zabłocie przynależeć będzie balkon lub taras. W podziemnej hali garażowej znajdzie się miejsce na 19 aut oraz 16 komórek lokatorskich. Oddanie do użytku ostatniej części kompleksu zaplanowano na II kwartał 2022 roku. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia ET A Ewa Kozioł‐Taracha.

W ofercie osiedla ATAL Residence Zabłocie znajdują się jeszcze 63 mieszkania z trzeciego etapu, a także 21 przestrzeni handlowo-biurowych w zrewitalizowanych budynkach dawnej fabryki Miraculum.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.