Osiedle Górka Narodowa - zobacz inwestycję Dom Development w Krakowie


2022.06.01
Autor: Bartosz Motorek, Urbanity.pl
W dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie powstanie osiedle firmy Dom Development. W północnej części miasta wybudowanych zostanie dziesięć budynków wielorodzinnych.

Osiedle Mieszkaniowe Górka Narodowa to krakowska propozycja firmy Dom Development. Wieloetapowa inwestycja składa się z 6-kondygnacyjnych budynków z częścią handlowo-usługową w parterze i podziemną halą garażową.

W pierwszej kolejności wybudowane zostaną dwa, 5-piętrowe budynki, w których zaplanowano 136 mieszkań. Oferta składa się z lokali o metrażach od 35 do 91 metrów kwadratowych i układach z dwoma, trzema lub czterema pokojami. Inwestycję wyróżniać mają duże okna oraz obszerne dziedzińce między budynkami.

Mieszkańcy lokali na parterze posiadali będą zielone ogródki, natomiast mieszkania powyżej dysponowały będą balkonami i tarasami. W części parterowej znajdzie się przestrzeń pod handel i usługi, a na poziomie -1 hala garażowa na 132 miejsca postojowe. Dodatkowo na terenie osiedla znajdą się wózkownie, stacje ładowania pojazdów elektrycznych, stojaki rowerowe oraz schowki.

Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Andrzeja Zauchy 7 w krakowskiej dzielnicy Prądnik Biały, w północnej części miasta.

Pierwszy etap Osiedla Górka Narodowa zostanie oddany do użytku na przełomie 2023/2024 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.