Kraków: Powstaje projekt Mieszkaj w mieście

2015.10.06

Od maja br., powstaje pierwszy z dwunastu etapów budowy zespołu budynków mieszkalnych pod nazwą "Mieszkaj w mieście". Inwestorem projektu, który mieścił się będzie u zbiegu ulic Radzikowskiego i Armii Krajowej na Bronowicach jest firma Henniger Investment Sp. z o.o.

W ramach projektu Mieszkaj w mieście powstanie niemal 2200 lokali mieszkalnych oraz 2891 miejsc parkingowych, głównie znajdujących się w podziemnej hali garażowej. W pierwszym etapie inwestycji powstają trzy budynki mieszkalne wielorodzinne, w których mieścić się będzie 147 mieszkań. Pod obiektem znajdzie się parking samochodowy na 174 stanowiska. Oddanie do użytku tej fazy projektu zaplanowano na czwarty kwartał przyszłego roku.

Kompleks składał się będzie również z zabudowy biurowej oraz pasażu handlowego z wewnętrznym placem o charakterze miejskim. Dodatkowo powstaną równiez skwery, bulwar spacerowy oraz park.

Za projekt architektoniczny odpowiada studio architektoniczne Medusa Group.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Mieszkaj w Mieście - Osiedle Wizjonerów, Medusa Group - Przemysław Łukasik, Łukasz Zagała, Henniger Investment

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.