Miniaturka Mieszkaj w Mieście - Osiedle Wizjonerów

Mieszkaj w Mieście - Osiedle Wizjonerów
Kraków

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Otaczające ulice
Katowicka, Groszkowa
Rodzaj struktury
Kompleks
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Funkcja dodatkowa
biurowy , handlowo-usługowy
Status
w budowie
Rozpoczęcie budowy
2015 maj
Zakończenie budowy
2023
Inwestor/deweloper
Henniger Investment

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
9
Powierzchnia biurowa
52000 m2
Lokale mieszkalne
2200

Opis

Mieszkaj w Mieście - Osiedle Wizjonerów to dziewięciokondygnacyjne obiekty mieszkalne, które będą stały w stolicy województwa małopolskiego, zlokalizowane przy Katowickiej, Groszkowej. Budowa zespołu budynków mieszkalnych rozpoczęła się wiosną 2015, a dobiegnie końca w 2023 roku. Powierzchnia biurowa tych obiektów mieszkalnych wyniesie 52 tys. m.kw.. Autorami projektu architektonicznego są architekci z pracowni Medusa Group - Przemysław Łukasik, Łukasz Zagała, Henniger Investment jest jego inwestorem, a spółka budowlana Mostostal Warszawa jest generalnym wykonawcą. W najbliższej okolicy stoją Crown Piast Hotel & Park, biurowiec Bronowicka Boat i obiekt biurowy Euromarket Office Center.

Informacje dodatkowe

 • inwestycja realizowana w dwunastu etapach
 • I etap to trzy budynki z mieszkalne wielorodzinne z 147 lokalami o metrażach od 27 do 94 metrów kwadratowych. W hali garażowej znajduje się 178 miejsc postojowych
 • II etap to zabudowa wielorodzinna z 364 mieszkaniami. Oddanie do użytku IV kwartał 2017 roku
Ostatnio zmodyfikowano 2021-05-06 14:39:03

Wiadomości o Mieszkaj w Mieście - Osiedle Wizjonerów

Powiązane firmy

Forum opinii Mieszkaj w Mieście - Osiedle Wizjonerów


 • krk
  Gość
  2016-01-08 08:51:25
  Piszecie tak "Mieszkaj w Mieście to dziewięciokodygnacyjny zespół budynków mieszkalnych" a potem tak " Powierzchnia biurowa tych obiektów mieszkalnych wyniesie 52 tys. m.kw"-chyba nie do końca rozumiecie temat więc wyjaśnię; obecnie w budowie są tylko trzy budynki po 4 kondygnacje, w kolejnych etapach jeszcze kilkanaście budynków mieszkalnych 6-7 kondygnacji plus kilkadziesiąt domów oraz budynki biurowe 52000m2. Podsumowując 2200 mieszkań plus 52000m2 biur.

 • JuliaKrak
  Użytkownik
  2021-06-22 14:29:08
  Radzę zachować dużą ostrożność z deweloperem Henniger Investments! Na etapie wczesnych rozmów i prezentacji osiedla Mieszkaj w Mieście zachowują się bardzo miło, ale moje opinie drastycznie się zmieniły wraz z tym jak w dniu podpisania umowy została mi podana nowa, wyższa kwota za m2, która doprowadziła do ogólnej podwyżki cen o kilkadziesiąt tysięcy złotych!
  Jasne, prawo dewelopera, wcześniej mieliśmy tylko umowną rezerwację, ale ciekawe że cena tego mieszkania zmieniła się akurat w dzień podpisywania umowy!

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.