Inwestycja w Krakowie z elementami graficznymi projektu francuskiego artysty

2021.05.26

Rozpoczęła się sprzedaż mieszkań w kolejnym etapie inwestycji Lema 28 w sąsiedztwie krakowskiego Parku Lotników.

Wawel Service poszerzył swoją ofertę o 67 mieszkań w osiedlu przy ulicy Lema w Krakowie. Trzeci budynek o tarasowym układzie zaoferuje lokale o zróżnicowanych metrażach od 31 do 97 metrów kwadratowych. Wszystkie mieszkania dysponowały będą balkonami o powierzchni do 10 mkw., lub dużymi tarasami o wielkości do 52 mkw.

Miejsca parkingowe zaplanowano zarówno w garażu podziemnym, jak i na stanowiskach naziemnych. W parterze budynku znajdą się lokale o charakterze handlowo-usługowym.

Znakiem rozpoznawczym inwestycji Lema 28 mają być elementy graficzne projektu francuskiego artysty Pierre`a VOISIN zdobiące części wspólne w budynku. Z kolei elewacje graniczne w 6-piętrowym budynku pokryte zostaną pnączami. Roślinnością wypełniony będzie też rozległy dziedziniec rekreacyjny znajdujący się wewnątrz posesji.

Projekt architektoniczny krakowskiej inwestycji Lema 28 przygotowała pracownia Boniakowski i Skucińska - Dej Architekci we współpracy autorskiej z Małgorzatą Tobiasz, Jolantą Szot – Grzywnowicz, Barbarą Kopiec, Lucyną Malinowską, Anną Żydzik, Katarzyną Piekarz i Jesús’em Ramírez Fernández.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.