III etap Bagry Park w Krakowie już w sprzedaży

2016.02.26
Autor: Urbanity.pl

Do sprzedaży tarfiły mieszkania, które powstaną w ramach trzeciego i zarazem ostatniego etapu krakowskiej inwestycji firmy Atal S.A. - Bagry Park. Cena za metr kwadratowy wynosi od 6000 do 6200 złotych brutto.

III etap osiedla Bagry Park składał się będzie z dwóch budynków mieszkalnych, w których znajdą się 83 lokale o metrażach od od 26,44 do 93,31 mkw., w układach od 1 do 4 pokoi. Dodatkowo na parterze obiektów zaplanowano osiem lokali handlowo-usługowych. Zmotoryzowani będą mogli zaparkować samochodów zarówno w podziemnej hali garażowej, gdzie znajdą się 53 stanowiska oraz na zewnętrznym parkingu na 38 miejsc.

Docelowo krakowskie osiedle składać się będzie z 24 budynków, w których zaplanowano aż 546 mieszkań. Dla rodzin z dziećmi powstaną dwa place zabaw, a pomiędzy obiektami zostaną postawione altany ogrodowe. Dla sportowców zaprojektowano boisko do piłki siatkowej.

W niecałe półtorej roku od uruchomienia sprzedaży, nabywców znalazło 285 mieszkań z dotychczas dostępnych 455. Kolejnych 37 jest objętych rezerwacją. Trzeci etap inwestycji powoli osobom zainteresowanym zamieszkaniem w Podgórzu wybierać z jeszcze bogatszej oferty


- mówi Zbigniew Juroszek, prezes Atal S.A.

Bagry Park powstaje w Podgórzu, na terenie szybko rozwijającego się Płaszowa. Pierwszy etap inwestycji zostanie oddany do użytku w drugim kwartale bieżącego roku, a drugi etap w II kwartale 2017 roku. Trzecia i ostatnia faza inwestycji zostanie oddana do użytku w III kwartale przyszłego roku.

Projekt architektoniczny osiedla przygotowało studio projektowe Ar-De Studio.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.