Miniaturka Bagry Park

Bagry Park
Kraków

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Dzielnica
Podgórze
Otaczające ulice
Lipska, Bagrowa
Rodzaj struktury
Zespół budynków
Rodzaj zabudowy
niska
Funkcja główna
mieszkalny
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2014 wrzesień
Zakończenie budowy
2017 grudzień
Inwestor/deweloper
Atal

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
4
Lokale mieszkalne
546

Opis

Krakowski budynek mieszkalny w dzielnicy Podgórze przy Lipskiej, Bagrowej. Budowa budowli Bagry Park rozpoczęła się we wrześniu 2014 i dobiegła końca w 39 miesięcy. Nieruchomość to inwestycja deweloperska spółki Atal. W odległości 338 metrów znajduje się osiedle Nowy Przewóz, 357 metrów dalej znajduje się budynek Mieszkania komunalne Mały Płaszów, a 373 metrów dalej znajduje się gmach Altamira.

Informacje dodatkowe

 • inwestycja to zespół 28 budynków mieszkalnych
 • mieszkania od 2- do 5-pokojowych o metrażu od 38,3 do 104,4 mkw
 • inwestycja realizowana w trzech etapach, w pierwszym etapie powstaną 222 lokale mieszkalne
 • oddanie do użytku pierwszego etapu osiedla to grudzień 2015 roku
 • III etap inwestycji to dwa budynki z 83 mieszkaniami o powierzchni od 26,44 do 93,31 mkw.
Ostatnio zmodyfikowano 2018-09-03 08:07:15

Wiadomości o Bagry Park

Powiązane firmy

Forum opinii Bagry Park


 • ILka
  Gość
  2014-11-24 17:02:14
  Witam; na jednym ze zdjęć w tle, na blokach tuż za budynkami Bagry Park prezentują się okazałe maszty telefonii komórkowej, przypuszczam że sporej mocy. Tereny na których powstaje osiedle były wcześniej raczej przemysłowe, natomiast według opisu na stronie ma tutaj zamieszkać ponad 500 rodzin. Jak wiadomo promieniowanie emitowane przez maszty jest szkodliwe (np. dla tarczycy) - czy to nie czas aby maszty przenieść z nowej strefy mieszkalnej w okolice np. łąk i terenów nie zabudowanych (np. w okolicach Wisły)? Przy takiej inwestycji należałoby zadbać nie tylko o komfortowe budynki ale również o ich otoczenie; na pewno wzrosłoby zainteresowanie klientów osiedleniem się w tej okolicy.

 • Antek
  Gość
  2016-03-15 19:26:29
  Niestety nie jest to nigdzie podane, ale całe osiedle (wszystkie etapy) będzie ogrodzone podwójnym ogrodzeniem, jedno zaraz obok drugiego, a pomiędzy mały pas zieleni. Niczym getto. Bo ma być bezpiecznie...

 • bonio
  Gość
  2017-04-19 10:29:03
  Może to i lepiej...Mi się najbardziej podoba jeśli chodzi o osiedle i lokalizację, nie ma chyba bardziej atrakcyjnego miejsca w Krakowie do zamieszkania. Infrastruktura wokół tego osiedla jest wyjątkowo atrakcyjna
 • Luxum
  Luxum
  Użytkownik
  2017-08-07 15:01:56
  Wbrew pozorom ta część miasta jeszcze nie jest idealnie skomunikowana, ani nie ma infrastruktury. Brakuje szkół, żłobków, przedszkoli, wydolnych placówek NFZ. Nie ma połączenia samochodowego i autobusowego z Bieżanowem, Prokocimiem, Kozłówkiem, Kurdwanowem, Wolą Duchacką, Płaszowem . Czyli brak mostu, a kładka tramwajowa to za mało, aby mówić o komunikacji. Nie ma nawet dobrej restauracji, czy sklepów poza spożywczakami. Np kompletnie brak placówek bankowych, urzędów, a nawet Poczty Polskiej, sklepów odzieżowych czy kosmetycznych. Od Zalewu Bagry w stronę Lipskiej i Christo Botewa komunikacja miejska to niemal fikcja. Sytuację poprawi częściowo inwestycja Lipska 4-6 u Bryksego, gdzie są lokale handlowo-usługowe. Na stronie dewelopera widać, że wszystkie lokale handlowe sprzedane były praktycznie w tydzień od ogłoszenia inwestycji.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.