High5ive nową siedzibą Accenture

2019.10.28

Krakowski kompleks biurowy High5ive stanie się nową siedzibą dla jednej z największych na świecie firm dostarczających usługi w obszarach strategy, consulting, digital, technology i operations.

Firma Accenture wynajęła około 3 200 metrów kwadratowych powierzchni biurowej w czwartym biurowcu kompleksu High5ive, który powstaje w ramach drugiego etapu krakowskiej inwestycji. Budynek będzie gotowy w pierwszym kwartale 2020 roku. Najemcy przy transakcji doradzała firma CBRE.

High5ive to dwuetapowa inwestycja firmy Skanska w Krakowie, która docelowo dostarczy na rynek 70 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia w pięciu nowoczesnych biurowcach. Kompleks powstaje tuż przy Dworcu Głównym czy Galerii Krakowskiej. Do tej pory oddano do użytku dwa budynki o powierzchni 23 300 mkw., które zlokalizowane są od strony Galerii Krakowskiej.

Obecnie trwa budowa dwóch kolejnych biurowców High5ive, które mają odpowiednio 12 000 i 24 500 mkw. powierzchni do wynajęcia. Budynki będą ubiegać się o certyfikat LEED Platinum. Generalnym wykonawcą jest firma Skanska, a za projekt architektoniczny odpowiada pracownia NS Moon Studio.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.