Gotowy III etap ATAL Kliny Zacisze. W budowie kolejna faza

2020.12.11

Atal rozpoczął przekazywanie kluczy do mieszkań, które powstały w ramach trzeciego etapu osiedla Kliny Zacisze w Krakowie.

ATAL Kliny Zacisze III to trzy 5-piętrowe budynki wielorodzinne, w których znalazły się 143 mieszkania oraz lokal usługowy w parterze. Deweloper rozpoczął już przekazywanie klucz nowym właścicielom lokali.

Miejsca parkingowe znajdują się zarówno w podziemnej hali garażowej, gdzie zmieszczą się 73 samochody, jak i na 9 stanowiskach naziemnych. Dodatkową przestrzeń do przechowywania rzadziej używanych przedmiotów zapewnia 39 komórek lokatorskich. W ofercie sprzedaży znajduje się jeszcze 31 mieszkań.

Obecnie w budowie jest czwarty etap osiedla Kliny Zacisze w Krakowie. W tej części inwestycji zaplanowano 98 mieszkań, z czego 14 pozostaje jeszcze w sprzedaży.

Docelowo osiedle Atal Kliny Zacisze, które zlokalizowane jest na Dębnikach przy ulicy Biskupa Albina Małysiaka zaoferuje 550 mieszkań i 7 lokali usługowych.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • remek
  Gość
  2020-12-17 14:56:59
  kumpel właśnie odebrał klucze do mieszkania na tym osiedlu, zazdroszczę mu bo to bardzo fajne miejsce do mieszkania, ja mieszkam na przedmieściach i narzekam na dojazdy a tu do tramwaju dwa kroki

 • DM
  Gość
  2021-01-10 22:51:39
  73 + 9 = 82 miejsca parkingowe na 143 mieszkania? Czyli plan jest taki, że prawie połowa mieszkańców nie ma samochodu (przy założeniu, że pozostali mają tylko po jednym), czy taki, że samochody będą zastawiać wszystkie sąsiednie ulice, skrzyżowania, nieużytki? A ja naiwny myślałem, że teraz współczynnik ilości miejsc postojowych na lokal mieszkalny przy wydawaniu pozwolenia na budowę to przynajmniej 1,3-1,4...

 • adam
  Gość
  2021-01-18 13:13:06
  trudno to oceniać, może nie ma potrzeby budowania wielkich garaży a może tu akurat nie było możliwości bo inne inwestycje mają nadwyżkę, ale chyba wszystko zmierza w stronę car sharingu, u mnie na osiedlu jest coraz mniej samochodów a ja sam pod początku pandemii też przerzuciłem się na wypożyczalnię bo po co mi samochód jak pracuję w domu, więcej stał jak jeździł to sprzedałem

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.