Gotowy I etap kompleksu High5ive w Krakowie

2018.06.22

Skanska Property Poland zrealizowała pierwszy etap krakowskiej inwestycji biurowej High5ive, która powstała w sąsiedztwie Galerii Krakowskiej i Dworca Głównego. Docelowo inwestycja składała się będzie z pięciu biurowców.

W dwóch pierwszych budynkach High5ive działają już takie firmy jak: ABB, PwC, Business Link, Ocado Technology i Symphony. Ta część inwestycji dostarczyła na krakowski rynek biurowy 23 300 metrów kwadratowych powierzchni najmu. Pod biurowcami znajduje się hala garażowa na 175 miejsc parkingowych na samochody.

Najemcy kompleksu mogą korzystać z Bike5ive, czyli parkingu dla 365 rowerów, z miejscem do ich naprawy i prysznicami. Dostępna jest także usługa concierge, która pomaga w załatwieniu prostych spraw prywatnych jak np. odbiór biletów do teatru czy ubrań z pralni.

Docelowo High5ive składał się będzie z pięciu biurowców o łącznej powierzchni biurowej na poziomie około 70 000 mkw. Kompleks jest również największą powierzchnią coworkingową w Krakowie. Funkcjonuje w nim Business Link, czyli biura dostosowane do potrzeb zarówno mikro i małych firm, jak i korporacji, które chcą wynająć dodatkową przestrzeń projektową na krótki okres.

I etap High5ive ubiega się o certyfikat LEED na poziomie co najmniej Gold. Generalnym wykonawcą jest firma Skanska, a autorem projektu architektonicznego biuro NS Moon Studio.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Biurowiec High5ive, Skanska, nsMoonStudio

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.