Dwa biurowce High5ive w centrum Krakowa w rękach Colliers

2020.05.07

Colliers International w kwietniu tego roku przejął w zarządzanie dwa krakowskie biurowce, które są częścią kompleksu biurowego High5ive.

High5ive to kompleks budynków biurowych klasy A o łącznej powierzchni około 70 000 metrów kwadratowych. Inwestycja zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Głównego, Galerii Krakowskiej i historycznego centrum miasta. Krakowski High5ive to pierwsza inwestycja biurowa w mieście z rozwiązaniami certyfikatu WELL.

Colliers International został zarządcą dwóch z pięciu biurowców, które tworzą kompleks High5ive. Chodzi o czwarty i piąty budynek o łącznej powierzchni ponad 36 000 mkw., które położone są na działce przy ulicy Pawiej.

High5ive to długo oczekiwany i jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektów biurowych w Krakowie. Deweloper nie tylko dostarczył wysokiej jakości powierzchnię biurową, ale także zadbał o zagospodarowanie przestrzeni wokół inwestycji, tak aby mogli z niej korzystać zarówno najemcy, jak i lokalna społeczność. Cieszę się, że pomimo trudnej sytuacji spowodowanej epidemią COVID-19, nasze portfolio w Krakowie wzbogaciło się o tak prestiżowy i ważny dla miasta projekt – mówi Agnieszka Krzekotowska, partner i dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Colliers International.

Obecnie Colliers ma w swoim krakowskim portfolio trzy projekty biurowe o łącznej powierzchni niecałych 92 000 mkw.

Za projekt architektoniczny kompleksu High4ive odpowiada biuro nsMoonStudio.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.