Amway wynajmuje biuro w krakowskim kompleksie High5ive

2018.06.13

Działająca od 8 lat w Krakowie firma Amway Business Center, wynajęła biura w największym biurowcu kompleksu High5ive. W transakcji najemcę reprezentowała firma doradcza Colliers International.

Amway to jedna z największych na świecie firm sektora sprzedaży bezpośredniej, która w Krakowie istnieje od 8 lat. W związku z dynamicznym wzrostem, właściciele firmy zdecydowali się wynająć nową powierzchnię.

W biurowcu należącym do kompleksu High5ive, Amway wynajęła ponad 4 400 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni biurowej, zajmując jedno piętro w największym budynku. Firma tym samym dołączyła do takich najemców jak: ABB, PwC, Business Link, Ocado Technology i Symphony. Biurowiec zostanie oddany do użytku w I kwartale 2020 roku.

Budowa czwartego biurowca kompleksu High5ive rozpoczęła się niedawno. Przy ulicy Pawiej powstaje kompleks 5 budynków o całkowitej powierzchni najmu na poziomie około 70 000 mkw. Generalnym wykonawcą kompleksu jest Skanska S.A. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia NS Moon Studio. Za komercjalizację biurowca odpowiada Skanska Property Poland.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.