Rusza budowa nowego magazynu Panattoni w województwie łódzkim


2023.02.02
Autor: Monika Kiereś
W bliskim sąsiedztwie skrzyżowania autostrady A1 z DK 12 ruszyła budowa kompaktowego magazynu pod nazwą Panattoni Park Łódź South II. Inwestycja powstanie w jednym etapie i dostarczy na rynek prawie 60 000 mkw. powierzchni do wynajęcia.

Panattoni startuje z realizacją nowej inwestycji magazynowej w centralnej Polsce. Na terenie województwa łódzkiego wybuduje kompaktowy obiekt Panattoni Park Łódź South II o docelowej powierzchni najmu na poziomie 57 300 mkw., którą można podzielić między 2-3 najemców.

Nowy magazyn powstanie w bliskim sąsiedztwie skrzyżowania autostrady A1 z DK 12 łączącą północ kraju z południem. Budynek o wysokości dwunastu metrów będzie oferował liczne rozwiązania z zakresu wellbeingu użytkowników, w tym m.in. zwiększony dostęp światła, czy dostarczając pomieszczenia biurowe zbadane pod kątem akustyki, komfortu termicznego i jakości powietrza. Park przejdzie ponadto certyfikację środowiskową na poziomie BREEAM Excellent i zostanie wyposażony w liczne rozwiązania z zakresu oszczędności energii i wody.

Portfolio Panattoni w województwie łódzkim wynosi obecnie ponad 1,5 mln mkw., a tylko w ubiegłym roku oddano do użytku w centralnej Polsce ponad 350 000 mkw. powierzchni przemysłowej.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.