Zobacz łódzką Bramę Miasta w ujęciu, jakiego jeszcze nie było

2020.09.08

Podróżni wychodzący z dworca kolejowego Łódź Fabryczna mogą już w pełnej krasie podziwiać zakończoną inwestycję biurową Brama Miasta.

Kortenowa elewacja Bramy Miasta nawiązuje do industrialnej historii miasta. Łódzka inwestycja biura, która była wielokrotnie nagradzana zarówno w Polsce, jak i za granicą, zdobył ostatnio uznanie jury konkursu organizowanego przez German Design Council, które przyznało Bramie Miasta ICONIC Award 2020.

Skanska zaprezentowała również nowy materiał video, który pokazuje szczegóły i ciekawostki związane z biurowcem Brama Miasta.

Brama Miasta w ujęciu, jakiego jeszcze nie było

Brama Miasta to dwa nowoczesne biurowce, które oferują łącznie prawie 42 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Całość uzupełniona została o przestrzeń miejską, w której znalazł się amfiteatr z drewnianą architekturą. Kompleks stał się prawdziwą bramą miasta, która pozwala jednocześnie zrelaksować się i spędzić miło czas podczas eventów, pokazów czy kina letniego.

Za projekt elewacji biurowców odpowiada pracownia medusa group.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • JA
  Gość
  2020-09-08 17:24:36
  Niestety nie ma na co patrzeć.

 • Xy
  Gość
  2020-09-08 19:41:55
  Niestety nie jest to ladne. Nie nawiązuje do niczego. Brama zaprojektowana przez Libenskinda to był kapitalny projekt.

 • Loki
  Gość
  2020-09-08 21:16:01
  Faktycznie, zupełnie nie rozumiem tego projektu architektonicznego. Co to ma być? Wielkie dwa biurowce, nic szczególnego. Pewnie po znajomości ktoś dostał możliwość projektu.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.