W Łodzi ruszyła budowa hotelu sieci B&B


2015.05.26
Autor: Urbanity.pl
Na działce o powierzchni 1600 mkw., przy alei Tadeusza Kościuszki 14 w Łodzi powstanie czwarty hotel sieci B&B w naszym kraju. Na generalnego wykonawcę inwestycji wybrana została firma CFE Polska. Oddanie obiektu do użytku zaplanowano na koniec 2016 roku.

Nowy 7-kondygnacyjny budynek powstanie w sąsiedztwie starej śródmiejskiej zabudowy Łodzi, przy alei Tadeusza Kościuki 14. Na działce o powierzchni 1600 mkw., wybudowany zostanie hotel o powierzchni użytkowej wynoszącej około 4000 mkw., na której znajdzie się 149 pokoi.

W hotelu sieci B&B znajdziemy również salę konferencyjną o powierzchni 50 mkw. Miejsca parkingowe dla gości hotelowych mieścić się będą zarówno w podziemnym garażu, jak i na stanowiskach naziemnych.

Projekt architektoniczny budynku przygotowała Jolanta Halagarda z pracowni projektowej Arbapol. Generalnym wykonawcą inwestycji została firma CFE Polska. Zakończenie budowy zaplanowano na koniec przyszłego roku.

Hotele sieci B&B już od dawna funkcjonują w Polsce. Firma wybudowała swoje budynku w Toruniu, Warszawie oraz we Wrocławiu. Kolejny hotel planowany jest w Katowicach, u zbiegu ulic Opolskiej i Sokolskiej powstać ma budynek na 105 pokoi, który oddany zostanie do użytku także pod koniec przyszłego roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.