Trwa generalny remont łódzkiej Manufaktury

2019.10.04

Firma Infine prowadzi modernizację centrum handlowego Manufaktura w Łodzi, która zakończy się jesienią 2020 roku. Przebudowa w ogóle nie zakłóca funkcjonowania obiektu.

W kwietniu br., rozpoczęła się modernizacja łódzkiej Manufaktury, która obejmuje prace projektowe, aranżacyjne, konstrukcyjne i instalacyjne. Inwestycja, która przebiega pod nadzorem konserwatora zabytków postępuje zgodnie z planem.

Największe zmiany klienci galerii zauważą w części restauracyjnej. W znajdującym się bezpośrednio nad nią dachu zostanie zamontowany ogromny świetlik, dach szedowy. Do tej pory wykonawca prac, firma Infine wykonała strop żelbetowy w wejściu od ulicy Drewnowskiej, demontaż podwyższonej betonowej podłogi w strefie foodcourt, a także rozbiórkę części elewacji w wejściu głównym pod montaż nowych drzwi obrotowych.

Duże zmiany czekają również przy wejściu głównym do Manufaktury, które zostanie całkowicie przebudowane, podobnie jak jego fasada. Na posadzce w części centrum handlowego odwzorowany zostanie wzór nawierzchni z rynku głównego. Renowację czekają także charakterystyczne dla Manufaktury parkiety w pasażach.

Prace remontowe prowadzone są w Manufakturze głównie nocą, tak aby klienci mogli korzystać z usług galerii bez zakłóceń.

Wyremontowana Manufaktura zostanie oddana do użytku jesienią 2020 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Centrum Handlowe Manufaktura

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.