Rusza drugi etap osiedla w dzielnicy Polesie


2023.08.22
Autor: Bartosz Motorek
Wyłoniony został generalny wykonawca drugiego etapu osiedla Olimpijczyk w Łodzi. W dzielnicy Polesie powstanie blisko 150 mieszkań, które będą gotowe do odbioru w 2025 roku.

Polski Holding Nieruchomości podpisał umowę ze spółką Unibep, która została generalnym wykonawcą drugiego etapu inwestycji przy ul. Janusza Kusocińskiego w dzielnicy Polesie.

W ramach drugiego etapu osiedla Olimpijczyk wybudowane zostaną dwa 6-kondygnacyjne budynki mieszkalne z garażami wolnostojącymi i zewnętrznymi miejscami parkingowymi. Powstaną łącznie 132 mieszkania o średnim metrażu wynoszącym 60 mkw., i z przeważającymi lokalami 3 i 4-pokojowymi. Mieszkania na piętrach posiadały będą loggie lub balkony, natomiast na parterze własne ogródki. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 120 komórek lokatorskich, plac zabaw, strefę rekreacji oraz 32 miejsca dla rowerów.

Prace budowlane potrwają do 2025 roku, a przekazanie gotowych mieszkań ma nastąpić w I kwartale 2025 roku. Jeszcze przed rozpoczęciem budowy prawie 20 proc. lokali zostało zarezerwowanych.

W pierwszym etapie osiedla powstało 166 mieszkań.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.