Pracownicy Poczty Polskiej mogą wprowadzić się do Domaniewskiej Office Hub


2015.07.09
Autor: Urbanity.pl
Zakończyła się budowa warszawskiego kompleksu biurowego Domaniewska Office Hub, w którym swoją główną siedzibę będzie miała Poczta Polska. Inwestorem projektu jest Polski Holding Nieruchomości.

Biurowiec przy Domaniewskiej otrzymał właśnie pozwolenie na użytkowanie i niedługo będą mogli się do niego wprowadzić pracownicy Poczty Polskiej, która wraz z częścią swoich spółek zajmie w sumie prawie 70 proc. powierzchni.

Domaniewska Office Hub to nowoczesny zespół dwóch niezależnych budynków A i B na warszawskim Mokotowie o powierzchni najmu wynoszącej 27 tys. mkw. Obiekty posiadają odrębne wejścia i recepcje. Dzięki odsunięciu bryły biurowców od ulicy, stworzono wejściowy plac miejski.

Ponad 340 miejsc postojowych zostało rozplanowanych w 2-kondygnacyjnym podziemnym parkingu samochodowym oraz wokół kompleksu.

Warszawska inwestycja otrzymała certyfikat BREEAM Design Stage dla fazy projektowej na poziomie Excellent. Generalnym wykonawcą inwestycji była firma Unibep. Projekt architektoniczny powstał na deskach pracowni DDJM Biuro Architektoniczne.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.