Rise.pl debiutuje w Łodzi. Nowa przestrzeń elastycznych powierzchni biurowych

2020.06.23

Firma Rise.pl dołączyła do grona najemców biurowca Stara Drukarnia w Łodzi, który powstał w ramach odrestaurowanej, postindustrialnej nieruchomości.

Nowy najemca Starej Drukarni to firma oferująca powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane na wynajem na elastycznych warunkach. W łódzkim obiekcie operator zajmie 2 100 mkw. powierzchni. W transakcji najmu doradzała firma Savills.

Polski operator elastycznych powierzchni biurowych zapewnia w pełni wyposażone miejsca pracy, które można wynająć nawet pojedyncze stanowiska na krótki okres. Rise.pl działa obecnie także w Krakowie i Rzeszowie, gdzie łącznie oferuje siedem lokalizacji o łącznej powierzchni ponad 14 000 mkw. Operator w tym roku planuje zadebiutować w co najmniej dwóch kolejnych miastach.

Biurowiec Stara Drukarnia zlokalizowany jest przy ulicy Gdańskiej 130 w Łodzi. Budynek oferuje ponad 4 500 mkw. przestrzeni biurowej do wynajęcia oraz 500 mkw. lokali handlowo-usługowej. Budynek powstał prawie 100 lat temu, a w 2019 roku przeszedł generalny remont. 6-kondygnacyjny biurowiec pełnił do 2016 roku funkcję Drukarni Wojskowej.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Stara Drukarnia

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.