Elastyczne biura w pofabrycznej Starej Drukarni w Łodzi

2020.11.26

Otwarte zostało pierwsze biuro Chillispaces.com w centralnej Polsce. Jeden z liderów rynku flex office oficjalnie otworzył biuro w Starej Drukarni w Łodzi.

Chillispaces.com jest jednym z liderów rynku flex office, który wcześniej funkcjonował pod szyldem Rise.pl. Marka oferująca biura elastyczne obecna jest w ośmiu lokalizacjach w Krakowie i Łodzi o łącznej powierzchni ponad ponad 16 000 mkw. Chillispaces.com oferuje 2600 stanowisk pracy oraz 66 sal konferencyjnych.

Kolejne biuro otwarte zostało w Starej Drukarni przy ulicy Gdańskiej 130 w Łodzi. Na powierzchni 2 100 mkw., na trzech piętrach znajduje się 11 sal konferencyjnych, pokoje dla zespołów liczących od 2 do 60 osób oraz cocktail bar i strefa chillout. Wynajęte lub jest w zaawansowanych negocjacjach jest 74 proc. przestrzeni biura.

Łódzkie biuro w Starej Drukarni jest pierwszą inwestycją marki poza Krakowem oraz najbardziej nowoczesną lokalizacją flex office w mieście. Powierzchnia typu flex office znajduje się w 100-letnim budynku, w którym znajdowała się niegdyś wojskowa drukarnia i tkalnia.

Do 2021 roku sieć Chillispaces.com zamierza powiększyć się o lokalizacje w centralnej i północnej Polsce, docelowo sięgając 11 biur zajmujących 24 000 mkw.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.