Pozwolenie na użytkowanie dla I etapu Chojny Park

2016.01.26

Atal S.A. otrzymał właśnie pozwolenie na użytkowanie dla pierwszego etapu inwestycji Chojny Park w Łodzi. W ramach tej części projektu powstały 172 lokale mieszkalnego, z czego 74 znalazło swoich nabywców.

Chojny Park powstaje przy ulicy Rolniczej. Dwa pierwsze etapy tej łódzkiej inwestycji składać się będą łącznie z siedmiu budynków o łącznej liczbie 408 mieszkań. Na osiedlu znajdziemy również cztery place zabaw, a cały kompleks dostosowany został do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Pozwolenie na użytkowanie dotyczy dwóch 6-kondygnacyjnych budynków, w których mieszczą się 172 mieszkania o metrażach od 31 do 107 metrów kwadratowych. Wszystkie lokale posiadają balkony lub tarasy, a do tych znajdujących się na parterze przynależą prywatne ogródki. Pod budynkami mieści się hala garażowa na 185 stanowisk.

Elewacje budynków pierwszego etapu Chojny Park zostały wykończone tynkiem w odcieniach szarości oraz naturalnym drewnem. Na terenie osiedla zaprojektowano tereny zielone oraz cztery place zabaw - po dwa na każdym etapie osiedla.

Deweloperem powstającego osiedla jest firma Atal S.A.

Źródło: Eurobuild CEE

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.