Atal kończy budowę osiedla realizowanego od 2013 roku

2021.10.08

Budynki wielorodzinne i domy w zabudowie szeregowej - tak prezentuje się ukończone właśnie osiedle Chojny Park w Łodzi, którego deweloperem była firma Atak.

Ogólnopolski deweloper na miesiąc przed zakładanym harmonogramem uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla piątego, ostatniego etapu osiedla Chojny Park w Łodzi. W ramach całej inwestycji powstało 12 budynków wielorodzinnych oraz 32 domy w zabudowie szeregowej.

Atal wkrótce rozpocznie przekazywanie kluczy do 96 mieszkań, które powstały w ramach V etapu łódzkiego osiedla. W ofercie znalazły się lokale od kawalerek do 4-pokojowych apartamentów o zróżnicowanych metrażach od 30 do 95 mkw. W ostatniej części inwestycji wybudowane zostały dwa budynki wielorodzinne.

Osiedle Chojny Park wybudowane zostało przy ulicach Sąsiedzkiej i Kurczaki i łącznie składa się z 672 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i rozkładach.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • niutek
  Gość
  2021-10-09 07:42:52
  Często tamtędy spaceruję i zawsze się zastanawiam, czy w Łodzi jest gdzieś bardziej okazały przykład patodeweloperki.
  Brak miejsc parkingowych, kierowcy rozjeżdżają tereny zielone, parkują w miejscach niedozwolonych. Samo osiedle to jeden wielki beton, a zamieszkujących tam to można poznać po tablicach rejestracyjnych spoza Łodzi.
  kondominium dla słoików.

 • Przemek
  Gość
  2021-10-11 12:16:52
  Miejsca parkingowe to problem wielu osiedli, nowych i starych. W sumie nawet bardziej starych bo tam parkingów podziemnych czy garaży nie ma wcale.
  Natomiast co do parkowania gdzie bądź to już nie wina dewelopera a mieszkańców. Niestety wielu ludzi ma gdzieś zieleń i przepisy parkując byle bliżej klatki.
  Teraz powstaje osiedle przy Milionowej. Nowe trawniki, wszystko było fajnie jak jeszcze były ogrodzone taśmą, teraz jej nie ma i już stoją tam auta.
  Niestety sami sobie to robimy

 • adam
  Gość
  2021-10-14 13:18:23
  Tu się akurat zgodzę, nie można winić dewelopera za to że ludzie parkują gdzie popadnie, na nowych osiedlach to zwykle są też jakieś ekipy od wykończeniówki, niekoniecznie więc mieszkańcy

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.