Piotrkowska 155 w Łodzi z prawomocnym pozwoleniem

2016.06.23

Łódzki kompleks biurowo-handlowy, który połączony zostanie z hotelem Hampton by Hilton otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę. Deweloperem, zarządcą i agentem projektu przy Piotrkowskiej 155 jest Master Management Group.

Piotrkowska 155 to łódzki projekt wielofunkcyjny, który składał się będzie z trzech budynków: 20-kondygnacyjnej wieży o przeznaczeniu biurowym wraz z 8-kondygnacyjnym hotelem należącym do sieci Hampton by Hilton oraz 5-piętrowego budynku biurowego.

Hotel Hampton by Hilton dysponował będzie 149 pokojami, natomiast dwa sąsiadujące obiekty będą oferowały biura w standardzie klasy A+ o powierzchni najmu na poziomie 21 000 metrów kwadratowych oraz 4000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Hotel i najwyższy z budynków, który będzie miał 76 metrów wysokości, będą połączone wspólnym parterem i pierwszym piętrem o powierzchni 2000 mkw, gdzie mieściły się będą sklepy, kawiarnie, restauracje oraz centrum fitness i klinika medyczna.

Prace związane z przygotowaniem działki pod budowę trwa od zeszłego tygodnia, a według harmonogramu prace konstrukcyjne rozpocząć się mają w listopadzie tego roku. Całość ma być gotowa w pierwszym kwartale 2018 roku.

W ramach inwestycji powstanie również 2-poziomowy podziemny parking samochodowy na 130 stanowisk.

Inwestorem i właścicielem działki jest spółka Bacoli Properties, natomiast projekt architektoniczny przygotowała pracownia PRC Architekci z Warszawy. Deweloperem, zarządcą i agentem jest Master Management Group.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.